Rambler's Top100

PDF Печать E-mail
Антивірусний захист


Одна з найбільш поширених проблем, з якими стикаються користувачі ПК - це поява на комп'ютері вірусів. Віруси - це шкідливі програми, спеціально створені для того, щоб порушити коректну роботу комп'ютера.

Вірус може з'явитись на Вашому комп'ютері при роботі в локальній мережі або в інтернет, або при переносі інформації з зараженого комп'ютера на Ваш на USB-носіях, оптичних дисках чи дискетах. Основні симптоми дії вірусів - це зависання, повільна робота програм, випливаючі вікна з пропозиціями щось купити або встановити програму на Ваш комп'ютер, стартова сторінка в браузері, яку не можна ні закрити, ні змінити, ні видалити. Ніколи не встановлюйте і не запускайте жодні програми, якщо не знаєте, що це і навіщо воно потрібно.

На сьогодні існує доволі багато різних антивірусних програм, які допомагають боротися з вірусами, але жодна з них не дає 100% захисту. Ми пропонуємо послуги з антивірусного захисту. Для боротьби з шкідливими програмами ми використовуємо найкращі на сьогоднішній день антивірусні програми з найновішими вірусними базами. Вони допомагають позбутися вірусів усих типів.

Якщо Ваш комп'ютер не був захищений антивірусом і став жертвою шкідливої програми, то необхідно "лікування" такого комп'ютера та відновлення пошкодженої інформації.

Пропонуємо Вам ознайомитись з основними продуктами компанії BitDefender по захисту комп'ютерів від шкідливих програм.

Антивирусы для дома и малого офиса

Антивирусы для дома и малого офиса

Чем характеризуется хороший антивирус для дома? Сколько стоит антивирусная программа? Основными параметрами оценки антивирусных программ является быстрота реакции при угрозе, высокий уровень выявления вирусов, спама и других вредоносных программ, степень надежности. Желательно, чтобы антивирус обладал удобным интерфейсом и был прост в работе, обеспечивая безопасность домашней сети. Идеально, если антивирусная программа содержит в себе такие модули, как брандмауэр, инструменты управления сетью, инструменты резервного копирования онлайн. Стоимость антивирусных программ различна: существуют бесплатные версии, версии для домашнего использования за умеренную плату и т. п. 
(читать далее)

Антивирус для больших и средних организаций

Антивирусы для средних и больших организаций

Корпоративная линия продуктов BitDefender обеспечивает существенно большие возможности, чем простое обнаружение и удаление вирусов. Бизнес-решения BitDefender для крупных организаций включают удобную систему централизованного мониторинга корпоративной сети, аудита и управления политиками значительного количества серверов и рабочих станций – BitDefender Management Server. С единой панели управления системный администратор может удаленно контролировать состояние множества компьютеров и конфигурировать их по мере необходимости.
(читать далее)

Антивирус для мобильных устройств

Антивирус для мобильных устройств
BitDefender Mobile Security предоставляет постоянную защиту от вирусов для мобильных устройств с операционными системами Symbian и Microsoft Windows Mobile.
(читать далее)

Бесплатный антивирус BitDefender Free Edition

Бесплатный антивирус BitDefender Free Edition
Компания BitDefender предлагает скачать бесплатную версию качественного антивирусного решения — BitDefender Free Edition. Как и в других продуктах, BitDefender Free Edition используются сканирующие механизмы, сертифицированные лабораторией ICSA. В итоге любой пользователь может получить надежную защиту от вирусов, скачав хороший антивирус бесплатно. Установить антивирусную программу на свой компьютер не составит особого труда, так как программное обеспечение характеризуется интуитивно понятным интерфейсом для любого пользователя.
(читать далее)

 

Обновлено 21.10.2012 18:31