Rambler's Top100

PDF Печать E-mail

НАУ-Експерт

НАУ-Експерт – це універсальна правова система, що завоювала досить велику популярність у користувачів. Це обумовлено тим, що інформаційний склад бази розрахований на найширшу категорію спеціалістів: керівники підприємств, юристи, бухгалтери, менеджери з персоналу та ін.

Правова система НАУ-Експерт містить необхідну законодавчу та аналітичну інформацію, а також спеціалізовані підрозділи: “Навігатор бухгалтера”, “Навігатор кадровика”, “Навігатор автомобіліста” та ін.

Останнім нововведенням системи є сервіс “Машина часу”. Сервіс дозволяє переносити нормативно-правову базу у часі, тобто відтворювати склад документів, їх редакції та зв'язки на задану дату у мінулому. Це зручно, наприклад, під час податкових перевірок.

Переваги НАУ-Експерт

Технічні можливості НАУ-Експерт дозволяють користуватися базою у будь-якому місці та на будь-якому комп’ютері навіть поза офісом. Для цього потрібно замовити USB-версію системи, що працює на флешці.

Обираючи НАУ-Експерт, Ви отримуєте надійну та зручну у використанні правову систему. А широка консультаційно-довідкова база системи дозволяє з впевненістю вирішувати поточні завдання спеціалістам різних підрозділів підприємства.

 

"... ТОВ «Українська сировина» ЛТД користується Правовими системами НАУ вже на протязі багатьох років. Незважаючи на великий вибір альтернативних правових систем, бажання розлучитися з НАУ жодного разу не виникало. Ми думаємо, що це завдяки зручно і вдало організованим пошукам, особливо пошуку «за темою» (у версії НАУ-9.6 цей пошук називається «експертним»)..."

ЮФ «ВАСИЛЬ КІСІЛЬ І ПАРТНЕРИ»:"... Из свойств неочевидных, но очень полезных при практической эксплуатации, обращает на себя внимание крайняя простота установки/активации/сопровождения программного продукта, в том числе практически мгновенное подключение новых рабочих мест, а также высокая отказоустойчивость системы (включая возможность производить «ремонт» поврежденных файлов без приостановки работы)..."

Відгуки про системи НАУ від користувачів.

 

Легкість в опануванні та використанні системи;
Необмежена кількість місць у мережевому варіанті;
Помірні вимоги до ресурсів комп'ютера;
Простий супровід системи, що не потребує спеціального персоналу;
Можливість швидко завантажити інсталяційний пакет з сайту НаУ.Контакти

"IНКОМCЕТЬ" НВФ ТОВ:

тел./факс: (056) 789-28-62, 
(056) 789-28-62 
E-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен JavascriptІнформаційний склад

Нормативно-правові акти;
Регіональна база;
Судова практика;
Консультації;
Проекти законів;
Словник термінів;
Бланки документів;
Каталог банкрутств;
Зведені таблиці;
Довідник органів влади.

Технічні вимоги

Windows NT, 2000, XP, Vista, 7
ОЗУ від 512 МБ
Процесор від Pentium 4
Дисковий простір від 6 Гбайт

Для USB-верcії:

USB-носій обсягом від 8 Гбайт
Порт стандарту USB 2.0.
Файлова система USB-носія - NTFS